Andrzejki z ANDRE
zdjęcia w fotogalerii

I znowu mija kolejny rok. Nadszedł czas zabaw andrzejkowych, czyli czas obwieńczający zakończenie roku kościelnego i wchodzenie w czas adwentu. Dzisiaj tj. 19 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa w naszym Domu, w której uczestniczyły zaproszone Domy z Rudna, Rokocina, Szpęgawska i Parchowa. Obecni byli również uczniowie z Ośrodka Szkolono Wychowawczego z Pelplina.
Zabawę poprowadził gościnnie DJ Horse z Gniewa.
Gwiazdą był Zespół
ANDRE z Tczewa.
Andre, to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki, a także sympatyczny człowiek któremu w duszy gra muzyka…
Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i szybko zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną.
ANDRE – obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów Disco Polo na koncertach w klubach i plenerach. Takie gwiazdy gościliśmy, bawiliśmy się doskonale. Nasi podopieczni również pokazali się od strony artystycznej w Mini Playback Show. Z wielką swobodą wcielili się w role gwiazd. Wszystkich uczestników imprezy, podjęto słodkim poczęstunkiem, a goście po kolacji rozjechali się do Domów.
Pięknie dziękujemy Andre i DJ Horse za obecność w naszym Domu, za radość jaką dała nam muzyka, za fantastyczną zabawę i oczywiście za płyty :). Mamy nadzieję, że nie było to ostanie spotkanie. Atmosferę zabawy najlepiej widać na zdjęciach.