Wyróżnieni mieszkańcy

Wyróżnienia dla mieszkańców Domu mają być, zachętą do większej aktywności, uczestnictwa w zajęciach i angażowaniu się w życie Domu.
Mieszkaniec wyróżniony to osoba aktywna, która może być wzorem do naśladowania, choć jak sami o sobie mówią, że nie zawsze we wszystkim. My wiemy o co chodzi, ale niech to pozostanie tajemnicą :).Wyróżnienia wręcza s. Goretti Dyrektor Domu, na spotkaniach wspólnotowych, gdzie zgromadzona jest większość mieszkańców.

WYRÓŻNIENIE dla MIESZKAŃCA – LISTOPAD 2023 – EWA MAJEWSKA, mieszkanka rodzinki VI im. Jadwigi Jaroszewskiej, długoletnia mieszkanka Domu, aktywnie uczestniczy w życiu Domu, chętnie służy pomocą w rodzince, pomaga w kaplicy siostrze Chryzostomie, jest uczynna i pogodna.

 

 

 

WYRÓŻNIENIE dla MIESZKAŃCA – MARZEC 2023 – PATRYK WALKOWSKI, mieszkaniec z rodzinki III IM, św. Tereski. wyróżnienie wręczyła Siostra Dyrektor Goretii Piotrkowska

WYRÓŻNIENIA dla MIESZKANCÓW – PAŹDZIERNIK 2022. Wyróżnienia wręczyła Siostra Dyrektor Antonina Dorota Kazanowska

 

Wyróżniony mieszkaniec – 26.11.2019 Karol Król

 

Wyróżniona mieszkanka – 28.05.2019 – Krystyna Rawa, najstarsza mieszkanka Domu, uwielbia wyszywać krzyżykami. Jest to jej wielka pasja od wielu, wielu lat.

 

Wyróżniona Mieszkanka – Elżbieta Petsch 24.07.2018

Wyróżniona Mieszkanka – Ewa Gąsiorowska  10.04.2018

Wyróżniona Mieszkanka Grażyna Zielińska – 24.10.2018