SPOTKANIE FORMACYJNO-INTEGRACYJNE
fotorepotraż w galerii

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Wiesławowi i jego grupie Przyjaciół, za wszelką pomoc udzieloną w organizacji tego spotkania. Składamy SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ I SZCZĘŚĆ WAM BOŻE.

W dniu 27 sierpnia br. odbyło się Spotkanie Integracyjno-Formacyjne. Uczestniczyli w nim Pracownicy ze swoimi Rodzinami, podopieczni Domu i zaproszeni Goście.

Spotkanie przebiegało pod hasłem JEZUS CHRYSTUS NASZYM PANEM JEST, które jest naszym hasłem przewodnim, w czasie spotkań integrujących różne środowiska.
Spotkanie rozpoczęła Msza w kaplicy sprawowana przez Biskupa pomocniczego Wiesława Śmigla, kolejno wystąpiła grupa pracowników i podopiecznych z koncertem piosenek religijnych wielbiących Naszego Pana, dalej podopieczni Domu pokazali się w Mini Playback Show i niespodzianka-zaproszony Teatr Rozmaitości przez Pana Wiesława Ślizewskiego z Gdańska z bajką JASIU W KRAINIE BAJEK w wykonaniu Adama Gromadzkiego i Anastazji Połtawskiej.
Organizatorzy zadbali również o bufet, przygotowano poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania. Menu zawierało zupę pomidorową, kurczaka, kawę, ciasta i napoje, kiełbaski z grilla. Pan Wiesław Ślizewski tu również przygotował niespodziankę, przywiózł lody z gałki, które serwowali jego Przyjaciele oraz piersi z kurczaka i karkówkę na grilla. Pan Wiesław dodatkowo obdarował prezentami wszystkich artystów występujących na scenie i osoby biorące udział w konkursach.