JASEŁKA – spotkanie przy Żłóbku

Dzień 4 stycznia br. przeszedł do historii, jako dzień w radosnym jednoczeniu się przy Żłobku Maleńkiego Jezusa. Tegoroczne Jasełka przygotowane przez Integracyjną Grupę Teatralną, zgromadziły sporą widownię. Na porannym pokazie o godz.10.00 gościliśmy około 120 osób. Dzieci i młodzież ze szkół z Pelplina i Gdańska, uczestników terapii z koła Caritas z Pelplina i Rajkowy oraz młodzież z Technikum ekonomicznego ze Starogardu. Jasełka o godz.14.00 obejrzeli goście z DPS Rudno, Rokocin, Gniew, nasi mieszkańcy i ich rodzice oraz mieszkańcy Bielawek. W przerwie między pokazami młodzi artyści otrzymali podziękowanie w formie paczek ze słodyczami  z rąk S. Goretti, za prawie dwumiesięczną systematyczną pracę w przygotowaniu Jasełek. Dzieci i młodzież z Bielawek i nasi mieszkańcy, lubią się, zaprzyjaźniają, dobrze ze sobą współpracują, co przynosi widoczne efekty na scenie.

Na popołudniowy pokaz Jasełek przyjechali niespodziewani goście z Tczewa, Panowie Stefan Kukowski i Mariusz Dworakowski. Dziękujemy za obecność i miłe spotkanie.   

Wszystkim Gościom dziękujemy za tak liczne przybycie, które jest pięknym podziękowaniem i uznaniem dla naszych młodych  aktorów.